"yaşadığınız kentten haber veriyoruz"

Boğaçayı Projesi hazırladık

1 yorum

Ak Parti Konyaaltı İlçe Başkanı Osman Ali Eciş, DTO'ya yaptığı ziyarette, 'Büyük Boğaçayı Havzası projesi hazırladık
Ak Parti Konyaaltı İlçe Başkanı Osman Ali Eciş, DTO'ya yaptığı ziyarette, 'Büyük Boğaçayı Havzası projesi hazırladık. Bu projeyi yerel seçim sürecinde kamuoyuyla paylaşacağız' dedi.

Eciş, yönetim kurulu üyeleri Murat Potur, Mehmet Ergül, Melike Tamer Köse ve Cihat Susever, Deniz Ticaret Odası (DTO) Antalya ޞube Başkanı Ahmet Erol ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret etti. DTO Antalya ޞube Başkanı Erol ziyarette yaptığı konuşmada oda çalışmaları ve Antalya denizcilik sektörü hakkında bilgi verdi. Türkiye'nin ikinci olimpik Yüzme Havuzunun dönemin Gençlik ve Spor İl Müdürü olan babası Süleyman Erol tarafından yaptırıldığını ve buranın yıkıldığını anımsatan Erol, Antalya'da denizcilik sektörünün gelişmesi için çalıştıklarını söyledi. Yıkılan Süleyman Erol Yüzme Havuzu'nun yerine Yelken ve Su Sporları Merkezi kurulması projesi hazırlandığını ifade eden Erol, Antalya'da denizcilik sektörünü ilgilendiren projelerin bir an önce hayata geçirilmesi gerektiğini kaydetti.

Boğaçay projesi
Ak Parti Konyaaltı İlçe Başkanı Osman Ali Eciş Antalya'da sorunları tespit etmek ve çözmek amacıyla ilçe örgütünde 12 ayrı komisyon kurduklarını ifade etti. Eciş, şunları kaydetti: 'Antalya, yılarca denize açılmamanın sıkıntısını yaşıyor. Antalya'da deniz sadece yüzmek için anlayışı var. Deniz sadece yüzmek için değilmiş. Konyaaltı ilçe örgütü olarak, yeni genç jenerasyon olarak Antalya'ya katkı yapacak uluslar arası projelerde dahil olmak üzere tüm projelere destek vereceğiz. Hazırladığımız yeni projelerle de sektörde etkili olacağız. Antalya'ya hem de Konyaaltı'na hizmet katmak istiyoruz. Konyaaltı'nın değerini artırmak istiyoruz. Yeni projelerle hazırız. Partimizin 2023 hedefi doğrultusunda 'Büyük Boğaçayı Havzası' projesi hazırladık. Bu projeyi yerel seçim sürecinde kamuoyuyla paylaşacağız. Büyük Boğaçayı Havzası projemiz zemininde iklimine kadar her şeyi paylaşacağız. Detayları seçim sürecinde anlatacağız' dedi. Haber Merkezi

Yorumlar
ali
türel başkan sizi başarsız yapmak için projelerinizi itibarsızlaştırmak için sizin arkadaşlarında destegini alarak 5 yıl boyunca çalışacaklar, onların gülen yüzüne aldanmayın, destek verecegiz sözüne inanmayın. sizin 5 yıl sonra başkanlıgınızı almak için çalışacaklar.. geçmişten ders çıkarın projelerinize hızlı sekilde çalışın hak ve halk yanınızda..
0

Facebook Yorumları
BENZER HABERLER