"yaşadığınız kentten haber veriyoruz"

ޞişçi Ramazan Uncalı'da açıldı

0 yorum

Antalya'nın ünlü lokantalarından ޞişçi Ramazan 4. şubesini açtı. Açılışa protokol yoğun ilgi gösterdi
Antalya'nın ünlü lokantalarından ޞişçi Ramazan 4. şubesini açtı. Açılışa protokol yoğun ilgi gösterdi.

İlgi büyüktü
Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, MHP İl Başkanı Osman Çetin, MHP Konyaaltı İlçe Başkanı Mehmet Ali Palabıyık, MHP Muratpaşa İlçe Başkanı ޞaban Öztürk, MHP'nin Büyükşehir Belediyesi aday adayı Turgut Bucak ve Kasaplar Odası Başkanı Osman Yardımcı açılışta yer aldı. Restoran Sorumlusu Cengiz Kırıcı konuklarla özel olarak ilgilendi.

Antalya'nın damak tadı
Lokantanın açılış kurdelesini Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek ve MHP Antalya Teşkilatı'nın tanınmış isimleri birlikte kesti. İşletme sahibi Murat Özalp, '1970 yılından bu yana Antalya'nın damak tadıyız. Vatandaşlarımıza en iyi hizmeti verebilmek için elimizden geleni yapacağız' dedi.

Kuzu ve keçi eti
ޞişçi Ramazan'daki şiş köftenin lezzetinin çok farklı olduğunu söyleyen İşletme sahibi Murat Özalp, "Korkuteli'ndeki çiftliklerimizdeki hayvanları kendimiz besleyip, kendimiz kesiyoruz. Bir nevi eti entegre olarak işliyoruz. ޞiş köftelerimizi yaparken dana eti kullanmıyoruz. Kuzu ve keçi etinin yalnızca kaburgasını ve döşünü kullanarak köfteyi elde ediyoruz' dedi.
Esra ALTUNKES

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun

Facebook Yorumları
BENZER HABERLER